Mūsdienu hipotekārie aizdevēji pārvalda sarežģītas produktu iespējas, obligāto investoru un normatīvo aktu ievērošanu, informācijas drošību un vairāku kreditēšanas tehnoloģiju rīku integrāciju. Hipotēku aizdevējiem ir jāsaprot, ka veiksmīga tehnoloģiju integrācija ir prasība, lai sasniegtu hipotēku bankas mērķus. Tīmeklī balstīta aizdevumu izsniegšanas programmatūra, kas integrējas ar hipotēkas pakalpojumu sniedzējiem, racionalizē operācijas un vienkāršo atbilstību, ir atslēga hipotēkas darbības efektivitātes un rentabilitātes palielināšanai.

Novērtējot hipotekārā kredīta Aizdevums uzņēmējdarbībai izsniegšanas programmatūru, ir jāiekļauj šādas funkcijas, lai maksimāli palielinātu darbības efektivitāti un rentabilitāti:

 • Datu izcelsme: aizņēmēju pieprasījumi ir jāsaņem jūsu vietnē vai aizdevuma darbiniekiem, izmantojot vienkāršu intervijas stila tiešsaistes saskarni.
 • Kredīta pārskats: iegūstiet tūlītēju sapludināšanu vai pilnus mājokļa hipotēkas kredīta ziņojumus, noklikšķinot uz pogas.
 • Datu pārbaudes: integrētās datu pārbaudes ir pastāvīgi jāatjaunina un jāuzrauga dažādos aizdevuma apstrādes posmos.
 • Automatizēta parakstīšana: divvirzienu saskarnēm ir jānodrošina lietotājiem efektīvāka aizdevumu apstiprināšanas metode un vienlaikus jāsamazina datu ievades vai apstiprināšanas neatbilstības.
 • Statusa lapas un aizdevuma nosacījumi: statusa vienumiem un aizdevuma nosacījumiem jābūt balstītiem uz aizdevuma datu īpašībām, un tos var pielāgot, lai atbalstītu aizdevēja darbplūsmas procesu.
 • Drukāšanas veidlapas: plašai, vairāk nekā 1000 drukas veidlapu bibliotēkai ir jābūt viegli pieejamai un jāsadala grupās, pamatojoties uz aizdevuma programmu un klientu datiem. Veidlapas ir jāspēj izdrukāt vai nosūtīt pa e-pastu un automātiski aizpildīt pieteikumam, sākotnējai informācijai, noslēguma dokumentiem, HUD/VA īpašām veidlapām, ieguldītājiem paredzētām veidlapām un dažādām veidlapām, ko izmanto aizdevuma apstrādei un administratīvajiem mērķiem.
 • Novērtējumu un īpašumtiesību ziņojumu pasūtījumi: Novērtējumus un provizoriskos īpašumtiesību ziņojumus vajadzētu būt iespējai pasūtīt un pārvaldīt tieši aizdevuma izsniegšanas sistēmā.
 • Momentuzņēmumi: aizdevējiem ir jābūt iespējai redzēt datu momentuzņēmumus, tostarp galīgās vērtības, kas palīdz drošai datu sadarbībai un tiek automātiski izveidotas, pamatojoties uz aizdevuma statusu un aizdevēja darbplūsmu.
 • Galīgā parakstīšana: lai apstiprinātu apstrādātos datus, ir jāpabeidz galīgā automatizētā parakstīšana.
 • Cenu noteikšana un bloķēšana. Procentu likmju un cenu noteikšanas iespējas ir jāpadara pieejamas iniciatoriem un sekundārajam mārketingam, pamatojoties uz līdzekļu izmaksām, un tās tiek automātiski atjauninātas visu darba dienu atbalstītajām aizdevumu programmām.
 • Noslēguma dokumenta sagatavošana: noslēguma dokumentu sagatavošana jāpabeidz, izmantojot aizdevuma izsniegšanas sistēmu atbalstītās drukas veidlapas vai droši integrētus trešo pušu piegādātājus.
 • Kraušanas un investoru loksnes: Sakraušanas lapas un īpašas investoru titullapas tiek drukātas tieši no aizdevuma izsniegšanas sistēmas, kas samazina nosūtīšanas nodaļas darba slodzi un nodrošina maksimālu piegādes efektivitāti.
 • Izsekošana pēc slēgšanas: posteņu izsekošana pēc slēgšanas ir jāveic sistēmā, lai nodrošinātu pilnīgu aizdevumu piegādi jūsu investoriem.